بهترین کشور ها برای راه اندازی کسب و کار از نگاه دکتر میثم شکری ساز

 • از دیدگاه دکتر میثم شکری ساز بهترین کشور ها برای راه‌ اندازی کسب و کار کشور هایی می‌ باشند که دارای یک سری ویژگی‌ های خاص هستند. این ویژگی‌ ها سبب شده اند که این کشور ها به بهترین کشور ها برای کارآفرینی تبدیل شوند. بسیاری از افراد به دنبال انتخاب این بهترین کشور ها هستند تا بتوانند به آنجا مهاجرت کرده و یک کسب و کار جدید را راه اندازی کنند. این افراد تصور می‌ کنند با رفتن به این کشورها و راه‌ اندازی کسب و کار می‌ توانند به یک موفقیت بسیار بزرگ دست پیدا کنند. افراد زیادی نیز به این کشور ها رفته و با راه‌ اندازی یک کسب و کار توانستند موفق شوند. ‌ بسیاری از افراد معتقدند که در چند سال گذشته دنیا به یک دهکده محلی تبدیل شده است. امروزه به لطف اینترنت افراد می‌ توانند به هر گوشه از دنیا دسترسی داشته و ارتباط برقرار کنند. آن ها می‌ توانند با یک هزینه بسیار کم از حال خانواده و دوستان خود در سراسر دنیا اطلاع پیدا کنند.

  میثم شکری ساز

  بررسی سه شاخص مهم در انتخاب بهترین کشور ها برای شروع کسب و کار

   طبق نظر دکتر میثم شکری ساز امروزه با به وجود آمدن تکنولوژی‌ های پیشرفته، افراد با انگیزه بیشتری به دنبال کسب درآمد و راه ‌اندازی کسب و کار در کشور های دیگر هستند. بسیاری از افراد فقط به دنبال بررسی جنبه مالی زندگی مهاجران می‌ باشند اما مهاجرت دارای جنبه‌ های بسیار زیادی است. در نظر داشته باشید که سه شاخص مالی برای انتخاب بهترین کشور ها برای کسب و کار وجود دارند. اولین شاخص درآمد قابل عرضه می‌ باشد. این شاخص می‌ تواند تعیین کند که کدام کشور ها بیشترین درآمد را برای مهاجران به وجود می‌ آورند.

  بهترین کشور ها برای کارآفرینی

   شاخص بعدی رشد بیشتر است. رشد بیشتر نیز مشخص می‌ کند افرادی که مهاجرت می‌ کنند در کدام کشور ها می‌ توانند بالاترین پرداختی را به دست بیاورند. شاخص سوم که بسیار مهم است، پایداری شغل می‌ باشد. این شاخص نیز مشخص می‌ کند مهاجرین در کدام کشور ها می‌ توانند از یک شغل پایدار برخوردار باشند. این 3 شاخص تعیین کننده بهترین کشور ها برای راه اندازی کسب و کار می باشند.

  کشور نروژ

  دکتر میثم شکری ساز اعتقاد دارد که یکی از بهترین کشور ها برای کارآفرینی کشور نروژ می‌ باشد. کشور نروژ رتبه اول را در بین بهترین کشور ها برای کارآفرینی دارد. مهاجران بسیار زیادی توانستند به این کشور رفته و کسب و کار خود را شروع کنند. نروژ به سرزمین خورشید نیمه شب نیز معروف است. همچنین دارای بازار بسیار قوی برای مشاغل مختلف می‌ باشد. اگر شما در زمینه تولید نفت، آی‌ تی و صادرات فعالیت می‌ کنید می‌ توانید به آینده روشن امیدوار باشید. شروع  کسب و کار در نروژ دارای سختی‌ های مخصوص به خود است. می‌ توان گفت به خاطر درآمد بسیار بالایی که در این کشور افراد به دست می‌ آورند، این سختی‌ ها نیز قابل تحمل هستند. شفافیت بالا و رفاه اجتماعی در این کشور بسیار مشهود است.

  می‌ توان گفت نروژ در بین کشور های جهان در رتبه بالاتری قرار گرفته است. افرادی که در این کشور زندگی می‌ کنند و شروع به کسب و کار کردند، همواره از امنیت شغلی بالای برخوردار هستند. این افراد می‌ توانند شغل خود را در یک بستر مطمئن توسعه داده و به مرور زمان به یک درآمد رویایی دست پیدا کنند‌.

  راه اندازی کسب و کار در اروپا

  سوئیس یکی از بهترین کشور ها برای راه‌ اندازی کسب و کار

  در این قسمت یکی از بهترین کشور ها برای راه اندازی کسب و کار را معرفی می کنیم. مطمئناً زمانی که شما نام کشور سوئیس را می‌ شنوید یاد کوهستان آلپ می‌ افتید و یک تصویر رویایی و زیبا در ذهن شما تداعی می‌ شود. با این حال سوئیس جزو کشورهای پر جنب و جوش و شلوغ می باشد. به همین دلیل به یکی از بزرگترین مراکز در اروپا تبدیل شده است که افراد می‌ توانند کسب و کار خود را در آن راه‌ اندازی کنند. طبق نگاه دکتر میثم شکری ساز راه‌ اندازی کسب و کار در اروپا یک موقعیت بسیار عالی و رویایی برای افراد تلقی می‌ شود. بسیاری از افراد با هدف شروع کسب و کار و راه‌ اندازی یک کار جدید به سوئیس مهاجرت می‌ کنند تا بتوانند از یک جایگاه اجتماعی خوبی برخوردار بوده و به مرور زمان درآمد خود را تا چند برابر افزایش دهند. در کشور سوئیس افراد می‌ توانند در جایگاه‌ هایی مانند سازمان ملل کار کنند.

  معرفی بهترین کشور ها برای راه اندازی کسب و کار سبب می شود شما اطلاعات خوبی به دست بیاورید. بسیاری از افراد نیز هستند که برای خود کسب و کار جدید شان را راه‌ اندازی می‌ کنند. به عنوان مثال استارتاپ یک کسب و کار بسیار عالی در این کشور محسوب می‌ شود. سوئیس بهترین کشور برای استارتاپ می‌ باشد. اگر شما در این زمینه مهارت داشته باشید می‌ توانید به یک درآمد عالی دست پیدا کنید. کشور سوئیس همواره به رفاه اجتماعی، قوانین دقیق و سیستم حمل و نقل عالی معروف است. البته شروع کسب و کار در این کشور نسبت به سایر کشور های اروپایی تا حدودی سخت‌ تر است و قوانین سختگیرانه ای برای مهاجرین در این زمینه وجود دارند.

  بهترین کشور برای استارتاپ

  آلمان در لیست بهترین کشور ها برای راه اندازی کسب و کار

  یکی از بهترین کشور ها برای راه اندازی کسب و کار بدون شک کشور آلمان می‌ باشد. آلمان جزو بزرگترین اقتصاد های دنیا است و توانسته در این زمینه به یک ابرقدرت تبدیل شود. افراد حرفه‌ ای می‌ توانند به راحتی به این کشور مهاجرت کرده و در صنایع مختلف مشغول به کار شوند. همچنین می‌ توانند برای خود یک کسب و کار جدید راه اندازی کرده و با توجه به تجربه و تخصصی که دارند در این کسب و کار موفق شوند. طبق نظر دکتر میثم شکری ساز می‌ توان گفت بهترین کشور برای راه‌ اندازی کسب و کار و کارآفرینی کشور آلمان است و توانسته موقعیت‌ های بسیار زیادی در اختیار مهاجرین قرار دهد. صنعت آی تی در کشور آلمان بسیار عظیم و گسترده است و مهاجران زیادی در شرکت‌ های بین‌المللی بزرگ و یا استارتاپ‌ ها مشغول به کار در این زمینه هستند.

  این افراد از حقوق بالایی نیز برخوردار می‌ باشند. به دلیل قوی بودن صنعت آی تی در آلمان، این کشور به عنوان بهترین کشور در زمینه استارتاپ نیز شناخته می‌ شود. اگر شما بتوانید این مهارت خود را تقویت کنید و به تمام نکات و اصول آن مسلط شوید می‌ توانید وارد کشور آلمان شده و به راحتی یک کسب و کار جدید و پردرآمد را شروع کنید. یکی از مزیت‌ های شروع کسب و کار در کشور آلمان راحت‌ تر بودن این کار نسبت به کشور های دیگر اروپایی می‌ باشد. راه‌ اندازی شرکت در آلمان بسیار راحت می‌ باشد. می‌ توان گفت آلمان جزو بهترین کشور ها در زمینه ثبت شرکت است. شما به راحتی می‌ توانید شرکت خود را راه‌ اندازی کرده و به بازار پرسود اروپا وارد شوید.

  راه اندازی استارتاپ

  یکی از بهترین کشور ها برای شروع کسب و کار امارت متحده عربی

  می‌ توان در لیست بهترین کشور ها برای راه اندازی کسب و کار امارات متحده عربی را نام برد. این کشور بالاترین رتبه شیخ نشین در خاورمیانه را از آن خود کرده است. به دلیل وجود صنعت نفت کسب و کار هایی که به این حوزه مربوط می‌ شوند بسیار رونق گرفته اند. تنها کافیست شما کمی باهوش باشید و با داشتن تخصصی که دارید وارد این منطقه شوید.

  دکتر میثم شکری ساز

  سپس می‌ توانید کسب و کار خود را راه‌ اندازی کرده و به یک کارآفرین حرفه‌ ای و ماهر تبدیل شوید. باید بازار هدف کشور مورد نظر خود را شناسایی کرده و با توجه به نیاز آنجا یک کسب و کار راه‌ اندازی کنید. قطب‌ های مهم حمل و نقل و گردشگری در این منطقه دبی و ابوظبی می‌ باشند. در امارات نیز پروژه‌ های عظیم ساخت و ساز انجام می‌ شوند. می‌ توان گفت معماران و افراد حرفه‌ ای در ساخت و ساز می‌ توانند وارد امارات شده و به درآمد های بسیار هنگفتی دست پیدا کنند و به یک کارآفرین زبده تبدیل شوند.

  شروع استارتاپ

  جمع بندی در رابطه با بهترین کشور ها برای راه اندازی کسب و کار

  در مطالب بالا سعی شد تا در رابطه با بهترین کشور ها برای کارآفرینی صحبت کنیم. همچنین نکاتی را در رابطه با راه‌ اندازی کسب و کار در اروپا به شما ارائه دهیم. در نظر داشته باشید که اگر قصد مهاجرت دارید بهتر است بر روی یک تخصص و حرفه خاص سرمایه‌ گذاری کنید. به این صورت می‌ توانید با ورود به کشور مورد نظر خود به راحتی با رعایت یک سری قوانین و مقررات کسب و کار خود را راه‌ اندازی نمایید. در نگاه اول راه‌ اندازی کسب و کار در کشور اروپایی کاری سخت و غیر ممکن به نظر می‌ آید. اما بسیاری از افراد با داشتن تخصص و مهارت بالا توانستند در کشور های اروپایی مانند آلمان، سوئد و نروژ مشغول به فعالیت شوند. سپس کسب و کار موفق خود را راه‌ اندازی کنند. پس هیچ نشدنی در این کار وجود ندارد. شما می‌ توانید به راحتی به یک درآمد عالی و رویایی دست پیدا کنید.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  همچنین ببینید

  مهاجرت کاری موفق

  مهاجرت کاری موفق از دیدگاه دکتر میثم شکری ساز

  مهاجرت کاری موفق، رویای بسیاری از ایرانیان است که در جستجوی فرصت‌های بهتر شغلی و زندگی به کشور دیگری فکر می‌کنند.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *